Modelářství Praha

Nabízíme širokou škálu služeb pro RC modelářství. V našem obchodě naleznete RC modely aut, RC modely letadel i RC modely vrtulníků. Pro modelářství zajišťujeme prodej a servis standardních RC modelů od dodavatelů ČR-RCM Pelikán, ASTRA, HVP a Hořejší. Zakázkově vyrábíme modely letadel klasickou metodou z balzy a překližky, provádíme i opravy včetně oprav modelů z EPP.

Pro modelářství nově nabízíme i doplňkový prodej od firmy REVELL. Najdete nás v Obchodním centru LUKA na adrese Mukařovského 2590, Praha 5 - Stodůlky.

banner

Modely aut

Naše firma RC modely Praha poskytuje prodej a servis pro modely aut osvědčených značek prodávaných v ČR. Nabízíme RC modely aut v měřítkách 1:10 a 1:8 a na objednávku naše modelářství dodává a kompletuje i benzínové modely aut v měřítku 1:5. Dle požadavků zhotovujeme modely s elektrickým či spalovacím pohonem.

Pro modelářství aut prodáváme paliva, maziva, akumulátory a příslušenství.

  • Cena servisu pro modely aut činí 300 Kč/hod + cena za montážní materiál.

Modely letadel

Pro modely letadel zajišťujeme kompletní servis a prodej včetně poradenství pro výběr vhodného modelu. Naše modelářství zakázkově vyrábí modely letadel včetně kompletace ARF modelů, sestavení, seřízení a záletu dle objednávky.

  • Cena servisu pro modely letadel je 300 Kč/hod + cena za montážní materiál.

RC modely vrtulníků

Mezi naše služby pro modelářství patří i prodej a servis pro RC modely vrtulníků, která dodáváme s elektro i spalovacími motory. Pro RC modely vrtulníků zajišťujeme poradenství pro výběr vhodného modelu i seřízení, sestavení a popř. zálet dle objednávky.

  • Cena servisu pro RC modely vrtulníků činí 300 kč/hod + cena za montážní materiál.

Letecká škola

Chtěli byste si pořídit RC modely vrtulníků či RC modely letadel, ale nejste si jisti, zda byste je byli schopni ovládat? Právě pro vás je připravena naše letecká škola, s níž se pilotáže nemusíte obávat.

Letecká škola naší firmy RC modely Praha zajistí výuku pilotáže RC modelů formou instruktáže a následného létání s modely pod kontrolou instruktora s dvěma vysílači propojenými systémem učitel – žák. Letecká škola probíhá na našem letišti poblíž města Praha s našimi RC modely, popř. dle dohody.

  • Letecká škola pro RC modely letadel stojí 500 Kč/hod.
  • Letecká škola pro RC modely vrtulníků stojí 800 Kč/hod.
otevírací doba
icoTime
kontaktní informace

contactIco0

773 602 197

contactIco1

jirkalo@volny.cz

contactIco2

Mukařovského 2590,
Praha 5 - Stodůlky, 155 00